Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 00:50
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Płonął las w Bukowinie Sycowskiej

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnicy informuje:
Płonął las w Bukowinie Sycowskiej

Autor: M. Więcławski

Wczoraj o godzinie o 14:37 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnicy została zawiadomienie o pożarze w lesie w Królewskiej Woli - Bukowina Sycowska. Pożar poszycia leśnego ok. 1 ha w Nadleśnictwie Syców, Leśnictwo Bukowina Sycowska.

Brak osób poszkodowanych.



Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic