Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 28 kwietnia 2025 02:25
Reklama
Reklama
Reklama

Darmowa bajka edukacyjna dla dzieci

Fundacja Zaczytani.org udostępniła za darmo bajkę edukacyjną pt. „Czyje są te śmieci?”, przeznaczoną dla dzieci w wieku 7-9 lat. Jak piszą organizatorzy:
Darmowa bajka edukacyjna dla dzieci

"Jej celem jest podnoszenie świadomości z zakresu segregacji odpadów. Bajka nie tylko inspiruje do dbania o naszą planetę, lecz także skłania najmłodszych do refleksji nad przyszłością. To opowieść, która uczy empatii, zrozumienia i otwartości wobec zespołowych działań na rzecz dobra wspólnego."

Inicjatorem tej historii jest firma Stena Recycling. Bajka udostępniona jest w formacie PDF do czytania oraz w formie audiobooka.

Oprócz samej bajki publikacja zawiera również treści merytoryczne, które ułatwiają rodzicom i nauczycielom przekazanie dzieciom, że odpady to wartość i zasób powracający do nas po odpowiednim przetworzeniu.

Autorem książki jest Boguś Janiszewski, część ekspercką opracowała Aleksandra Surdykowska Menedżerka ds. PR i Marketingu w Stena Recycling, natomiast nad całością projektu czuwała Paulina Godek z Fundacji Zaczytani.org.

Publikację znaleźć można: TUTAJ.

Życzymy miłej zabawy!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Uczciwy lekarzTreść komentarza: Dość już zabijania dzieci w tym szpitalu!Data dodania komentarza: 27.04.2025, 21:27Źródło komentarza: Modlą się pod szpitalem w OleśnicyAutor komentarza: PrawnikTreść komentarza: Polskie przepisy chroniące życie mówią jasno, że "dziecko w momencie, kiedy może przeżyć poza łonem matki, podlega absolutnej ochronie". Takie dziecko w imię obowiązującego prawa jest nietykalne... A Gizel G. z zimną krwią wbiła żywemu dziecku prosto w bijące serce sprawiający potworny ból zastrzyk z trucizną!Data dodania komentarza: 27.04.2025, 21:26Źródło komentarza: Modlą się pod szpitalem w OleśnicyAutor komentarza: Łowca obrońców życiaTreść komentarza: Ja dobrze wiem, że odpisywałem podszywaczowi i trollowi, to da się poznaćData dodania komentarza: 27.04.2025, 21:03Źródło komentarza: Modlą się pod szpitalem w OleśnicyAutor komentarza: Oficer WiesiekTreść komentarza: Rezerwa pije!Data dodania komentarza: 27.04.2025, 19:33Źródło komentarza: Zjazd Koleżeński Żołnierzy Rezerwy JW 3599 i 3604 Oleśnica /WIDEO, ZDJĘCIA/Autor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Czym Oleśnica różni się od Afganistanu lub innego islamskiego państwa gdzie obowiązuje szariat ? Niczym!!!!! Tylko powoływanie się na innych bogów czy na inne religie.Data dodania komentarza: 27.04.2025, 18:53Źródło komentarza: Modlą się pod szpitalem w OleśnicyAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Łowca. Niepotrzebnie się irytujesz. To nie był mój wpis. Wczoraj o tej porze wyjątkowo wcześniej poszedłem spać. Jakiś idiotą próbuje mnie z Tobą czy panem Edmundem poróżnić.Data dodania komentarza: 27.04.2025, 18:51Źródło komentarza: Modlą się pod szpitalem w Oleśnicy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic