Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 12 czerwca 2025 11:04
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zacznij od Bacha...

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy informuje;
Zacznij od Bacha...

Starosta Oleśnicki Sławomir Kapica objął patronat nad 7. edycją Międzyszkolnego Konkursu Pianistycznego „Od Bacha do…”, zorganizowanego przez Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Sycowie.

Uroczyste rozstrzygnięcie zmagań i wręczenie nagród odbyło się w sali koncertowej tej placówki, gdzie laureatów, ich rodziców i zaproszonych gości powitała dyrektor Edyta Szostak-Kirzyc. – Inicjatywa budowy tej sali narodziła się podczas 1. edycji tego konkursu – zdradziła ciekawostkę.

Nim młodzi pianiści zaprezentowali swoje umiejętności, otrzymali dyplomy oraz nagrody, które wręczali im starosta Sławomir Kapica oraz wiceburmistrz Sycowa Marzena Guder. Ale nie tylko oni zostali docenieni. Edyta Szostak-Kirzyc pamiętała również o patronach imprezy, których za współpracę i wsparcie w działaniach nagrodziła pięknymi kwitnącymi skrzydłokwiatami.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Polska PanyTreść komentarza: Juras. Koko. Gucio. " Rzecznik MSWiA: ABW zatrzymała 19-latka podejrzanego o planowanie zamachu terrorystycznego oprac. Katarzyna Romik 12 czerwca 2025, 08:22 ABW z Olsztyna zatrzymało 19-latka podejrzanego o planowanie zamachu terrorystycznego - poinformował rzecznik MSWiA Jacek Dobrzyński. Wcześniej zatrzymano dwóch jego rówieśników. Celem ataku najprawdopodobniej miała być szkoła średnia w Olsztynie - podało RMF FM."Data dodania komentarza: 12.06.2025, 09:58Źródło komentarza: WSZYSTKO PRZEZ ABORCJĘ. TRZASKOWSKI WYGRAŁAutor komentarza: Polska PanyTreść komentarza: Karol. Ogromna akcja policji. W dwa dni zatrzymali ponad 1,5 tys. osób Ponad 24 tys. funkcjonariuszy brało udział w szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej, która odbyła się 9 i 10 czerwca. Głównym celem działań było zatrzymanie osób poszukiwanych przez polskie i zagraniczne organy ścigania. Operację koordynowało Biuro Kryminalne Komendy Głównej Policji.Data dodania komentarza: 12.06.2025, 09:20Źródło komentarza: Witajcie w naszej bajceAutor komentarza: SamorządowiecTreść komentarza: Już czas aby Brauna wtrącić do więzienia. Wczoraj ten psychol rozrabiał w sejmie. Śmieszna postawa sejmowego ochroniarza to kompromitacja Hołowni. 12.06.2025 r.Data dodania komentarza: 12.06.2025, 07:54Źródło komentarza: WSZYSTKO PRZEZ ABORCJĘ. TRZASKOWSKI WYGRAŁAutor komentarza: m.Treść komentarza: Historia władz miasta nie interesuje - dlatego nie będzie widokówek z urodzin OleśnicyData dodania komentarza: 12.06.2025, 00:30Źródło komentarza: Panorama Oleśnicy na widokówceAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Urojeniowcu. Nigdy nie plułem na duchownych. Mimo , że jestem ateistą to miałem bardzo dobry kontakt z siostrami prowadzącymi przedszkole na Prusa we Wrocławiu. Jak likwidowałem działalność wypożyczalni strojów to siostry nabyły u mnie 30-50 strojów dla dzieci. W Szwecji dość fajnie miałem kontakt z księdzem Anią która prowadziła parafię w Bjorna. Ba gdy mieszkałem w Polsce to uczestniczyłem w tych festynach. Jak dzieci wygrały jakiś konkurs to otrzymywały ode mnie różne balony w prezencie. Więc nie sikaj pod wiatr.Data dodania komentarza: 11.06.2025, 18:34Źródło komentarza: Witajcie w naszej bajceAutor komentarza: KarolTreść komentarza: Kowalski! Jazda! Ksiadz na fotce! Wołaj Rózia i plujcie jadem! Czas leci! Ciupasem szwddekData dodania komentarza: 11.06.2025, 17:14Źródło komentarza: Witajcie w naszej bajce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic