Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 3 maja 2025 09:00
Reklama
Reklama
Reklama

Zadaszają supermarket w Oleśnicy

Na Biedronce rośnie dach.
Zadaszają supermarket w Oleśnicy

Autor: Fot. Grzegorz Huk

Na nowo wybudowanym markecie sieci Biedronka ruszył montaż dachu. Przy pomocy kołowego żurawia jak klocki Lego składane są gotowe elementy więźby dachowej

Wszystko przebiega bardzo sprawnie i szybko.

Przypomnijmy,, że to będzie piąty sklep tej portugalskiej sieci w Oleśnicy

A już niebawem ruszy budowa marketu Dino na Dobroszyckiej.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Dolnoślązak 05.07.2023 14:02
Dlaczego oddają handel ?są łapòwkarzami,?i cwaniakami?, za zgodę ile im wpada do kieszeni?handel to duże zyski o tym nie wie tylko debil,a władza w rękach patologi jest za zgodą mieszkańców którzy lubią moskali i złodziei udowodnili już to wiele razy ,czy są debilami?za mordy tych co wspierają obcy handel za mordy gdzie polskie markety które powinny być wspierane przez lokalnych kacyków ?

XVQ 03.07.2023 14:05
a kiedy rozpocznie się budowa galerii obok lidla?

Grześ 02.07.2023 18:42
A w którym miejcu Dino?

Precz z marketami 02.07.2023 07:01
1.To jest chore by w tak makym miescie było tyle marketów ,przez te obce sieci ludzie mający sklepiki osiedlowe padają . 2.noi mozna sie założyć ze nowy market da prace tylko ukraińcom bo Polak w swoim kraju nie ma juz szans na pracę.

... 01.07.2023 14:20
Może jakieś info gdzie ta biedronka będzie się znajdować?

Ja 01.07.2023 14:57
Krzywoustego. Przed Osadkowskim

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: DzidaTreść komentarza: Efinowicz w żadnej sprawie nie może zrobić kompletnie nic, takie polityczne ubezwłasnowolnienie. Za stołek starosty zapłaciła swobodą decyzji.Data dodania komentarza: 3.05.2025, 05:26Źródło komentarza: Baner o aborcji wymierzony w starostę oleśnickąAutor komentarza: Łowca obrońców życiaTreść komentarza: Milcz trollu i podszywaczuData dodania komentarza: 3.05.2025, 04:20Źródło komentarza: Kościół: "Zabicie dziecka w szpitalu w Oleśnicy"Autor komentarza: Łowca obrońców życiaTreść komentarza: Milcz trollu i podszywaczuData dodania komentarza: 3.05.2025, 04:20Źródło komentarza: Kościół: "Zabicie dziecka w szpitalu w Oleśnicy"Autor komentarza: Łowca obrońców życiaTreść komentarza: Nie życzę sobie wtrącania się sekty katolików i obrońców życia w życie normalnych, zdrowych, rozumnych i świadomych ludzi. Dość terroru katolików i obrońców życia. Waszą sektę i wasze szkodliwe ideologie należy zdelegalizować i tego oczekuję od rządu Rzeczypospolitej Polskiej i przyszłego Prezydenta Rzeczypospolitej PolskiejData dodania komentarza: 3.05.2025, 04:19Źródło komentarza: Kościół: "Zabicie dziecka w szpitalu w Oleśnicy"Autor komentarza: Dziewczyny przeciw aborcji!Treść komentarza: Do Julii: Co Ci ludzie sobie pozwalają przekroczyli już wszelkie możliwe granice jakie były do przekroczenia. Działają na szkodę życia nienarodzonych dzieci i sumienia ich matek, i kłamią że są za zdrowiem , a państwo polskie im pobłaża. Gdyby rządzący chcieli w 2 dni by sobie poradzili z problemem nielegalnych aborterów w szpitalu w Oleśnicy. Taka prawdaData dodania komentarza: 3.05.2025, 04:19Źródło komentarza: Baner o aborcji wymierzony w starostę oleśnickąAutor komentarza: Łowca obrońców życiaTreść komentarza: Panie zw-Kowalski, przecież nie można w referendum decydować o możliwości zabijania dzieci.Data dodania komentarza: 3.05.2025, 04:14Źródło komentarza: Baner o aborcji wymierzony w starostę oleśnicką
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic