Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 19:57
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pamiętali o imieninach burmistrza

Oto post Piotra Sawickiego, burmistrza Bierutowa:
Pamiętali o imieninach burmistrza

Dziękuję serdecznie za wszystkie życzenia imieninowe.

W szczególności dziękuję za wszystkie miłe dzisiejsze wizyty w Urzędzie Miejskim.

Jedna z nich była szczególnie liczna i radosna. Po południu odwiedziły mnie Panie z Klubu Senior Plus wraz z dziećmi z półkolonii organizowanej przez bierutowską parafię wraz z opiekunami, ks. Arkiem i Panią Bernadetą. No i dziękuję za gustowny prezent od dzieciaków czy kolonijną czapeczkę.

Oby spełniła się choćby część życzeń. 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic