Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 26 czerwca 2025 14:30
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

"Dzień Żółwia" u leśnych skrzatów

Przedszkolaki wysłuchały opowiadania o przygodach małego żółwika Franklina.
"Dzień Żółwia" u leśnych skrzatów

Autor: Fot. Leśny Skrzat - Przedszkole+

We wtorek 23 maja, w „Dzień Żółwia”, pani Ania z Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową” odwiedziła w ramach cyklu „Książeczki z bibliotecznej półeczki” dzieci z Przedszkola „Leśny Skrzat” w Oleśnicy.

Przedszkolaki wysłuchały opowiadania o przygodach małego żółwika Franklina pt. „Franklin i książka z biblioteki” oraz „Żółw” Renaty Piątkowskiej. Zapoznały się także z książkami o żółwiach i przyrodzie Polski i świata.

Wizyta w przedszkolu była również dla dzieci świetną okazją do zapoznania się i zabaw z innymi książkami, które można znaleźć w Bibliotece „Pod Sową”.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MecenasTreść komentarza: Powinni sesję powtórzyć!Data dodania komentarza: 26.06.2025, 13:22Źródło komentarza: Problemy z transmisją z sesji w Oleśnicy /aktualizacja/Autor komentarza: JaTreść komentarza: Transmisja jest na Facebooku, na profilu miasta Oleśnica. Transmisje na esesja nie działają w całej Polsce. Inni nie transmitują nigdzie. Oleśnica chociaż wrzuciła na fb.Data dodania komentarza: 26.06.2025, 13:22Źródło komentarza: Problemy z transmisją z sesji w Oleśnicy /aktualizacja/Autor komentarza: OleśniczaninTreść komentarza: W całej Polsce nie działają transmisje. Urząd poinformował mnie, że transmisja jest na Facebooku - na profilu miasta. Sprawdziłem - działa. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.06.2025, 13:19Źródło komentarza: Problemy z transmisją z sesji w Oleśnicy /aktualizacja/Autor komentarza: PaiyTreść komentarza: Ten szwedzki typ to stan umysłu. BTW Kowalski ile jest na sudoła od shela i nocnego do żłobka i kościoła? No własnie....Data dodania komentarza: 26.06.2025, 12:51Źródło komentarza: Mamy prawo do zgromadzeńAutor komentarza: smutneTreść komentarza: ja tam widzieć 50/hData dodania komentarza: 26.06.2025, 10:15Źródło komentarza: Tragiczny wypadek na DK25Autor komentarza: ZainteresowanyTreść komentarza: A dlaczego nie ma wystawionej flagi Palestyny??Data dodania komentarza: 26.06.2025, 10:03Źródło komentarza: Chce usunięcia flagi Ukrainy z sali obrad Rady Miejskiej Oleśnicy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic