Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 18:22
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kolejny wypadek na placu zabaw w Oleśnicy

Dziecko trafiło do szpitala.
Kolejny wypadek na placu zabaw w Oleśnicy

Na placu zabaw przy ulicy Sinapiusa w Oleśnicy w roku 2022 zamontowano w ramach OBO huśtawkę dla poruszających się na wózkach inwalidzkich. We wrześniu ubiegłego roku przytrzasnęła ona nogę chłopca. Dziecku, które korzystało z urządzenia, udzielali pomocy strażacy z przechodniami. Potem chłopca zabrało do szpitala pogotowie. 

Wczoraj z kolei bawiąca się na huśtawce dziewczynka doznała urazu nogi. Też trafiła do szpitala we Wrocławiu.


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic