Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 13:59
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Burmistrz Bierutowa na kongresie

Oto komunikat Piotra Sawickiego, burmistrza Bierutowa:
Burmistrz Bierutowa na kongresie

Wraz z samorządowcami z naszego powiatu i regionu biorę dziś udział w IX Dolnośląskim Kongresie Samorządowym w Tarczyński Arena Wrocław.

Trwa inauguracyjne wystąpienie Cezary Przybylski - Marszałek Województwa Dolnośląskiego

Jak co roku poruszane są tu bardzo istotne tematy dla jednostek samorządu.



Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic