Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 06:19
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Barierki na Krzywoustego, czyli pieniądze wyrzucone w błoto?

Czy krytyka jest uzasadniona?
Barierki na Krzywoustego, czyli pieniądze wyrzucone w błoto?

I to ma niby poprawić bezpieczeństwo? Śmiech na sali.....pieniądze wrzucone w błoto. A trzeba przypomnieć ze dwa wypadki z udziałem rowerzystów skończyły się niestety tragicznie... Władza na koszt podatnika zafundowała Mieszkańcom Oleśnicy  tor z przeszkodami

- tak Tomasz Pryjma, oleśnicki fotograf, skomentował sposób ustawienia barierek mających poprawić bezpieczeństwo na śluzie rowerowej przy Krzywoustego.

O zamontowaniu barierek szerzej przeczytacie we wtorek w "Panoramie Oleśnickiej", która jest autorem tego pomysłu, choć zupełnie nie tak wyobrażała sobie jego realizację...

 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic