Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 13 sierpnia 2025 13:44
Reklama
Reklama
Reklama

Zapraszamy na spotkanie w ramach DKK dla Rodziców

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja zaprasza na pierwsze w tym roku spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Rodziców.
Zapraszamy na spotkanie w ramach DKK dla Rodziców

Przypominamy, że na tych bezpłatnych spotkaniach specjaliści w zakresie wychowania dzieci (pedagodzy i psycholodzy) poruszają tematy wychowawcze oraz prowadzą poradnictwo w zakresie doboru fachowej literatury przedmiotu.

W nowym roku zapraszamy na kontynuację warsztatów pt. „Pozytywność w komunikacji z dzieckiem”. Spotkanie zaplanowane jest na 31 stycznia na godzinę 17.00. Widzimy się tradycyjnie w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży "Pod Sową” przy ul. M. Reja 10. Warsztaty poprowadzi dr Anna Hildebrandt-Mrozek.

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem 533 351 405 lub mailowo na adres [email protected]

Istnieje możliwość otrzymania certyfikatu uczestnictwa w szkoleniu.

Fotografia wykorzystana do projektu plakatu: www.freepik.com


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic