Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 22 maja 2025 11:08
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pijani Ukraińcy wjechali do rowu

Do wypadku doszło dzisiaj w nocy w Dobroszycach.
Pijani Ukraińcy wjechali do rowu

Około godziny 1 w nocy w Dobroszycach w rowie wylądował peugeot, którym jechało dwóch mężczyzn z Ukrainy. Obaj byli pijani.

- 24-letni mężczyzna miał około trzech promili w wydychanym powietrzu, natomiast 27-latek odmówił poddania się badaniu alkomatem. Zabrano go do szpitala na pobranie krwi. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Będą przesłuchani po wytrzeźwieniu

- mówi portalowi olesnica24.com st. asp. Bernadeta Pytel, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

 

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Stiopa B. 06.01.2023 09:30
rząd pisu daje ukraincom pieniądze na wódkie to chlają a Polacy nie mają na chleb

zw-kowalski 06.01.2023 10:25
Stopa. Najwięcej to po cichu rząd daje Niemcom. Przykład Jawora jest na to najlepszym przykładem. Gdy przyjdzie do odbudowy Ukrainy to Niemcy i USA zgarną kontrakty. Tak było z Irakiem.

zw-kowalski 04.01.2023 14:06
Redaktorze. Na początku jak podawałem narodowość pewnych osób to kasowano moje wpisy. Natomiast dziś sami zaczynacie od podania narodowości sprawców a dopiero później reszty. O tych ujemnych zjawiskach pisałem niecały rok temu.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WiesławTreść komentarza: Czyli przyjął metody Piłsudskiego oraz polskiego kleru.Data dodania komentarza: 22.05.2025, 11:01Źródło komentarza: PiS zaprasza na marszAutor komentarza: Mr EdTreść komentarza: A to niby, apropos konia?Data dodania komentarza: 22.05.2025, 11:01Źródło komentarza: PiS zaprasza na marszAutor komentarza: piso+katolibTreść komentarza: A ty maszeruj, maszeruj i głośno krzycz...niech żyje nam jarosław ilicz!Data dodania komentarza: 22.05.2025, 10:59Źródło komentarza: PiS zaprasza na marszAutor komentarza: marek ChodakiewiczTreść komentarza: Jedną z przyczyn powstania i utrwalenia niekorzystnego wizerunku NSZ są dokonywane w PRL fałszerstwa dokumentów, dotyczących tej organizacji. Na przykład, aby zilustrować rzekomy przypadek współpracy między NSZ a Niemcami, komunistyczny historyk, Bogdan Hillebrandt, w wydanej w 1970 r. pracy Partyzantka na Kielecczyźnie świadomie przeinaczył cytat z wydawnictwa emigracyjnego. Jak ujawniły ostatnio „Zeszyty historyczne WiN-u”, kilka lat wcześniej Hillebrandt sfabrykował rzekomy rozkaz NSZ, nawołujący do mordowania Żydów. Posługując się takimi metodami oskarżano NSZ o kolaborację z Niemcami i mordowanie komunistów, Sowietów i Żydów. W okresie PRL Polskę zalewała fala propagandy mnożącej te zarzuty.Data dodania komentarza: 22.05.2025, 10:11Źródło komentarza: PiS zaprasza na marszAutor komentarza: CBATreść komentarza: Jeżeli dobrze myślę, to jest ta droga od skrzyżowania z DK 25 w stronę fermy Kaczały, gdzie teraz postawili szeregówki ? Przecież tam cała droga aż do mostku w starych Sokołowicach wymaga gruntownego remontu. A nie tylko ten krótki fragment.Data dodania komentarza: 22.05.2025, 10:11Źródło komentarza: Droga w Sokołowicach będzie jak nowaAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Kolejarz. I właśnie o to chodzi. Za jakiś czas ktoś będzie się chwalił, że pozyskał środki z ochrony środowiska aby właśnie zamocować te kolce. I będzie pretekst do zatrudnienia kolejnego członka zarządu i stworzyć dodatkową komórkę w urzędzie.Data dodania komentarza: 22.05.2025, 10:02Źródło komentarza: Tak już wygląda oleśnicki dworzec PKP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic