"W Oleśnicy nie zapominamy w dalszym ciągu o pomocy dla Ukrainy! Kolejne dary z zasobów MIASTA trafiły dzięki Przewodniczącemu Rady Miasta Aleksandrowi Chrzanowskiemu do Buczy! Pełen darów bus dojechał już na miejsce!".
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dary pojechały do Buczy na Ukrainie
Oto komunikat Urzędu Miasta Oleśnicy:
- 03.12.2022 09:03
