Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 18:32
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Uchodźcy będą płacić za komunikację gminną

Oto komunikat Urzędu Gminy Oleśnica:
Uchodźcy będą płacić za komunikację gminną

"Od poniedziałku 24 października Komunikacja Autobusowa Gminy Oleśnica będzie płatna dla wszystkich, również uchodźców wojennych z Ukrainy. Przypominamy, że koszt jednorazowego przejazdu na dowolnej trasie KAGO to 2 zł. Można nabyć także bilety miesięczne. Szczegółowy rozkład jazdy oraz inne przydatne informacje na stronie polbus.pl".


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic