Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 15:41
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żona zaatakowała męża nożem. Oboje nadużywali alkoholu

60-latek trafił do szpitala. Jest w poważnym stanie.
Żona zaatakowała męża nożem. Oboje nadużywali alkoholu

Dzisiaj w góry popołudniowych podczas małżeńskiej awantury żona ugodziła męża nożem. Do zdarzenia doszło w Bartkowie (gmina Dobroszyce).

Mężczyzna w ciężkim stanie został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala we Wrocławiu.

Mąż i żona mieli po 60 lat. Oboje nadużywali alkoholu. Do dramatu doszło najprawdopodobniej podczas alkoholowej libacji.

 

 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic