Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 14:16
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Miasto Oleśnica szykuje podwyżkę za odbiór śmieci

W sierpniu mieszkańcy dostali druga podwyżkę za ogrzewanie, w styczniu dostaną trzecią w tej kadencji podwyżkę cen za odbiór śmieci.
Miasto Oleśnica szykuje podwyżkę za odbiór śmieci

Tę podwyżkę "Panorama Oleśnicka" zapowiadała już wcześniej. Teraz stanie się faktem. W rozmowie z portalem mojaolesnica.pl skarbnik Joanna Jarosiewicz zapowiedziała, że od 1 stycznia wzrośnie cena za odbiór śmieci w Oleśnicy.

To będzie już trzecia podwyżka w tej kadencji. Obecna stawka to 23,5 zł. O ile wzrośnie? Nie wiadomo. Radni nie otrzymali jeszcze projektów uchwał na najbliższa sesję Rady Miasta.


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic