Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 12 czerwca 2025 00:04
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Będzie wiózł nas Polbus

Informujemy mieszkańców powiatu oleśnickiego, że starosta oleśnicki przy współpracy z władzami samorządowymi gmin Syców, Twardogóra, Międzybórz i Dziadowa Kłoda, od 1 września ponownie uruchamia Powiatowe Przewozy Użyteczności Publicznej.
  • Źródło: Starostwo Powiatowe Oleśnica
Będzie wiózł nas Polbus

23 czerwca 2022 r. Rada Powiatu Oleśnickiego uchwałą wyraziła zgodę na zawarcie umowy z operatorem. Przewoźnikiem obsługującym powiatowe linie autobusowe będzie spółka Polbus-PKS Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.

Wszelkie informacje o powiatowych przewozach autobusowych będą umieszczane na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Oleśnicy w zakładce Powiatowe Przewozy Użyteczności Publicznej. 

Powiat Oleśnicki będzie pełnił funkcję organizatora publicznego transportu na 6 liniach komunikacyjnych:


 P1:  Dziadowa Kłoda- Dalborowice- Dziadowa Kłoda- Syców-Międzybórz
 P2:  Syców - Dziadowa Kłoda - Stradomia Wierzchnia - Syców    
 P3:  Syców -Twardogóra – Syców -  Wioska         
 P4:  Twardogóra - Międzybórz – Syców
 P5:   Międzybórz – Twardogóra
 P6:  Oleśnica – Syców - Oleśnica

Cennik:
Cena biletu jednorazowego – 5 zł
Cena biletu miesięcznego – 160 zł
Cena biletu za przewóz bagażu i zwierząt – 5zł

Wszelkie uwagi, skargi i sugestie można wysyłać na adres [email protected] lub zgłaszać pod nr tel. 71 314 01 67

Więcej informacji można również znaleźć na stronie internetowej spółki POLBUS-PKS


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Podatnik pyta 24.08.2022 14:50
No dobra, pojechali, pojedli i popili . Ile kosztowała ta wycieczka oleśnickiego podatnika? Co zyskała Oleśnica?

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Urojeniowcu. Nigdy nie plułem na duchownych. Mimo , że jestem ateistą to miałem bardzo dobry kontakt z siostrami prowadzącymi przedszkole na Prusa we Wrocławiu. Jak likwidowałem działalność wypożyczalni strojów to siostry nabyły u mnie 30-50 strojów dla dzieci. W Szwecji dość fajnie miałem kontakt z księdzem Anią która prowadziła parafię w Bjorna. Ba gdy mieszkałem w Polsce to uczestniczyłem w tych festynach. Jak dzieci wygrały jakiś konkurs to otrzymywały ode mnie różne balony w prezencie. Więc nie sikaj pod wiatr.Data dodania komentarza: 11.06.2025, 18:34Źródło komentarza: Witajcie w naszej bajceAutor komentarza: KarolTreść komentarza: Kowalski! Jazda! Ksiadz na fotce! Wołaj Rózia i plujcie jadem! Czas leci! Ciupasem szwddekData dodania komentarza: 11.06.2025, 17:14Źródło komentarza: Witajcie w naszej bajceAutor komentarza: Pucio GucioTreść komentarza: Precz z PiS i NawrockimData dodania komentarza: 11.06.2025, 15:02Źródło komentarza: Starosta czuje się znieważonaAutor komentarza: nie bać nawrockiegoTreść komentarza: Tylko Rafał Trzaskowski!!Data dodania komentarza: 11.06.2025, 14:56Źródło komentarza: WSZYSTKO PRZEZ ABORCJĘ. TRZASKOWSKI WYGRAŁAutor komentarza: nie bać tusska!Treść komentarza: Tylko Karol Nawrocki!!Data dodania komentarza: 11.06.2025, 13:38Źródło komentarza: WSZYSTKO PRZEZ ABORCJĘ. TRZASKOWSKI WYGRAŁAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Pomyśl. Putin to fajnie określił swego czasu. Polska nie chce rosyjskiego gazu, ropy czy węgla to będzie kupowała przez Niemcy.Data dodania komentarza: 11.06.2025, 12:58Źródło komentarza: Starosta czuje się znieważona
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic