Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 7 lipca 2025 09:07
Reklama
Reklama
Reklama

NASZ NEWS: Dyrektor dostał wypowiedzenie!

Maciej Syta nie jest już dyrektorem Centrum Usług Wspólnych i kierownikiem Referatu Oświaty i Promocji.
NASZ NEWS: Dyrektor dostał wypowiedzenie!

Maciej Syta, były radny miejski, wrócił niedawno do pracy po 6-miesięcznym zwolnieniu lekarskim. Władze gminy wręczyły mu jednak wypowiedzenie.

Syta przestał być dyrektorem Centrum Usług Wspólnych i kierownikiem Referatu Oświaty i Promocji w Urzędzie Gminy Oleśnica. Jako powód  podano brak zaufania do pracownika, który wypowiedzenia nie podpisał.

Szerzej - w Panoramie Oleśnickiej.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kolos 26.01.2023 22:12
Na tym zdjeciu to nie byl taki ....y Macius to cwanisctwo musialo sie tak skonczyc

Ja 08.07.2022 09:03
Podpisał czy nie, to chyba zwolniony. Może dochodzic swoich praw w sądzie pracy, ale wątpię żeby coś to dało. Nam nadzieję, że nie wróci na stanowisko

Mir 06.07.2022 08:59
Co to za moda niepodpisanie, zostało mu wręczone to jest skuteczne, jak tego nie wie to na dyrektora się nie nadawał

Brutalna prawda! 05.07.2022 18:38
X BINGO!

A. 05.07.2022 15:43
Niech się sprawdzi na rynku pracy. Jak jest fachowcem, to pracodawcy będą bić się o niego.

X 04.07.2022 14:25
Bardzo dobrze, że otrzymał wypowiedzenie. Był niemiły,a wręcz chamski gdy przychodziło się do niego obojętnie w jakiej sprawie. A już najbardziej , gdy człowiek oczekiwał od niego pomocy lub wsparcia. Teraz niech szuka pracy i niech dostanie takiego pracodawcę, jakim sam był i pozwalał innym dyrektorom w ten sam sposób postępować z innymi.

Sorki 02.07.2022 20:53
To nie ten cytat!

Cypis 02.07.2022 11:29
Nosił wilk razy kilka...

Literatka 02.07.2022 09:46
W Weselu Wyspiańskiego jest taki też adekwatny cytat......

Wyspiański 02.07.2022 22:01
Miałeś chamie złoty róg...

Lola 01.07.2022 09:43
Zdjęcie super ! Adekwatne...

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Zw-KowalskiTreść komentarza: Koko. Twoje prawo. Ja sprawdzam czy i jaki układ jest w Oleśnicy.Data dodania komentarza: 6.07.2025, 23:57Źródło komentarza: Podwórko za 350 tysięcyAutor komentarza: zw=kowalski:-)Treść komentarza: Jaro. W Szwecji nie ma kontynuacji PRL. W Polsce zmieniło się tylko nazewnictwo. Jak w jakiejś miejscowości klub sportowy organizuje jarmark to sportowcy i działacze pilnują porządku. Na koniec dnia my wystawiamy odpady w workach a oni je odbierają od nas. Kiedy odjeżdżamy jest czysto. A popatrz jak wygląda stan po targu na Wrocławskiej oraz po dniach Oleśnicy. W ten wtorek i środę jarmark organizował klub hokeja w Burtaesk. Podobnie jest w Lycksele. A w Oleśnicy organizację zleca się firmom zewnętrznym. Pozdrawiam cię imienniku prezesa wszystkich prezesów z siedziby świętego Mikołaja w Laponii.Data dodania komentarza: 6.07.2025, 23:55Źródło komentarza: Boisko zamiast telefonówAutor komentarza: mTreść komentarza: Czy tęsknią do rosyjskiej flagi?Data dodania komentarza: 6.07.2025, 23:17Źródło komentarza: Chce usunięcia flagi Ukrainy z sali obrad Rady Miejskiej OleśnicyAutor komentarza: KaziuTreść komentarza: Publiczne pieniądze żeby sobie rowerem pojeździćData dodania komentarza: 6.07.2025, 21:59Źródło komentarza: Rowerowa przygoda zaczęła się w GoszczuAutor komentarza: EloTreść komentarza: Były zapisy info na plakacie wystarczy czytaćData dodania komentarza: 6.07.2025, 20:40Źródło komentarza: Rowerowa przygoda zaczęła się w GoszczuAutor komentarza: Rynek 8Treść komentarza: Dlaczego nie było zapisów dlaczego tylko nie liczni mogli brać udziałData dodania komentarza: 6.07.2025, 18:57Źródło komentarza: Rowerowa przygoda zaczęła się w Goszczu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic