Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 5 maja 2024 20:42
Reklama

Frekwencyjny rekord w Atolu Oleśnica

W miniony długi weekend czerwcowy nie tylko temperatury w całym kraju notowały rekordy. W sobotę i niedzielę oleśnicki Atol odwiedziła rekordowa liczba klientów! Oto informacja Atola:
Frekwencyjny rekord w Atolu Oleśnica

"Żar lał się z nieba, a oleśniczanie i mieszkańcy okolicznych miejscowości wypoczywali

i chłodzili się w naszym Aquaparku Letnim, który aż do ostatnich minut pękał w szwach. Dwie nowo otwarte strefy gastronomiczne pozwalały na to, żeby bez ograniczeń bawić się i wypoczywać nad wodą. Dzięki nim można było nie tylko osłodzić sobie dzień lodami, goframi czy napić się zimnego soku, ale także zjeść syty obiad, lub przekąsić frytki czy zapiekankę, co z pewnością docenili rodzice najmłodszych dzieci. Ponad 6 tysięcy osób zdecydowało się, by spędzić te gorące dni w ATOL-u. Także pozostałe nasze obiekty cieszyły się w te ciepłe czerwcowe dni dużą popularnością – basen kryty oraz ATOL City także nie miały chwili oddechu.

Przed nami dwa miesiące wakacji i wiele atrakcji, między innymi – zakończenie roku szkolnego i uroczyste otwarcie dmuchańca wodnego, weekendowe zabawy w Aquaparku Letnim oraz fitness na świeżym powietrzu i otwarte zawody sportowe.

Cieszymy się, że tak wielu mieszkańców Oleśnicy i okolic wybrało ATOL na miejsce wypoczynku w te wolne i upalne dni. Zapraszamy Was nie tylko w weekend ale codziennie – przez cały rok!".



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
propaganda sukcesu 21.06.2022 12:22
Ale wkoło jest wesoło, burmiszcz w pracy, małpa w zoo, puste pole za stodołą Krzyś zaprawia, ale Jazz...

oleśniczanin 20.06.2022 16:57
Porównajcie to z frekwencją jak był basen w latach 1980 -1990 to wasz frekwencyjny rekord w buty się schowa :):):)

lol 20.06.2022 16:19
Tytuł art. "Frekwencyjny rekord w Atolu Oleśnica". To moje pytanie do redaktora. Ile było osób w każdy dzień w porównaniem do tego samego okresu roku 2021 no i oczywiście jaka była pogoda rok temu i obecnie, że o ograniczeniach związanych z pandemią w roku 2021 nie wspomnę. Po drugie, czy ten pseudortykuł jest darmową kampanią reklamową ATOLa, czy raczej kiepskim zapchaniem wolnej luki na portalu. Do tego jeszcze dwie nowe strefy gastronomiczne (Na piwo z kolegami chdzę do koniczynki ). A może warto otworzyć dwie lub więcej stref do pływania.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JanTreść komentarza: To pokazuje,jak trudno będzie o zgode i odrobinę empatii w tak małej RM, jak nasza. Jeszcze sie nie zaczeło, a juz przedstawiciel Polska 2050 wyrasta na bulteriera! Panie radny,pana guru nie skończył studiów a poucza Polaków, jako marszalek sejmu! Skończ pan z bufonadą!Data dodania komentarza: 05.05.2024, 20:04Źródło komentarza: Mirosław Płaczkowski odpowiada miastuAutor komentarza: JanTreść komentarza: Panie radny, a czy nie można bez tej bufonady?Data dodania komentarza: 05.05.2024, 19:55Źródło komentarza: Mirosław Płaczkowski: "Eko-dziaderstwo" władz Oleśnicy (AKTUALIZACJA)Autor komentarza: słownik języka polskiegoTreść komentarza: rzetelny -> wykonany w sposób dokładny, należyty, porządny, właściwy, solidny, zgodny z prawdą, nieudawany, prawdziwy, autentyczny.Data dodania komentarza: 05.05.2024, 19:09Źródło komentarza: Węża łapiemy, węża!Autor komentarza: JakubTreść komentarza: Skopiwać z Google każdy potrafi. Pisząc jednak artykuł, który czytają co najmniej mieszkańcy powiatu oleśnickiego jak i inni można podać więcej szczegółów. Chodzi o żetelny artykuł a nie popierdułkę.Data dodania komentarza: 05.05.2024, 18:05Źródło komentarza: Węża łapiemy, węża!Autor komentarza: JanTreść komentarza: Nie te komentarze to nie Zbysia, zbyt ineligentnrData dodania komentarza: 05.05.2024, 18:00Źródło komentarza: Ministranci modlili się i grali w piłkęAutor komentarza: Wujek Google i ciocia WIkiTreść komentarza: Jest to żmija zygzakowata (Vipera berus). Długość ciała: 90 cm (rzadko do 120 cm). Na grzbiecie ciemniejszy od barwy podstawowej zygzak, tzw. „wstęga kainowa”. Płaska głowa o trójkątnym zarysie, wyraźnie oddzielona od reszty ciała. Ciało zwęża się w kierunku głowy. Łuski na głowie tworzą wzór przypominający literę X, Y lub V. Spotykana na obrzeżach lasów, podmokłych łąkach, polanach leśnych. Lubi siedliska o chłodnym mikroklimacie. Głównym pokarmem żmij są małe ssaki owadożerne (ryjówki, krety) i gryzonie (myszowate, nornikowate). Poluje także na żaby, jaszczurki, pisklęta ptaków i owady. Tryb życia dzienny. Chętnie przebywa pod kamieniami, krzewami lub wśród korzeni drzew. Najczęściej ucieka przed napastnikiem, atakuje w sytuacji, gdy jest osaczona. Najpierw jednak zazwyczaj głośno syczy, stosunkowo rzadko kąsa. Żmije rzadko kąsają człowieka, starając się raczej uciec. Jeśli zostaną zmuszone do obrony, ich ukąszenie często (30–60% przypadków) jest suche. Po ukąszeniu na skórze poszkodowanego zostają dwie charakterystyczne ranki. Ukąszenie jest szczególnie niebezpieczne dla dzieci i osób starszych. Jednakże nie jest śmiertelnym zagrożeniem dla zdrowego dorosłego człowieka. Leczenie swoiste polega na podaniu antytoksyny końskiej.Data dodania komentarza: 05.05.2024, 15:25Źródło komentarza: Węża łapiemy, węża!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
News will be here
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic