Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 5 lipca 2025 11:20
Reklama
Reklama
Reklama

Zaginął Ireneusz Romaniuk z Oleśnicy. AKTUALIZACJA - Mężczyzna nie żyje

Oto komunikat policji:
Zaginął Ireneusz Romaniuk z Oleśnicy. AKTUALIZACJA - Mężczyzna nie żyje

Oleśniccy policjanci poszukują zaginionego Ireneusz Romaniuk. 58-letni mieszkaniec Oleśnicy zaginął w dniu 25.05.2022r. Policja apeluje o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego mężczyzny.

Policjanci prowadzą intensywne poszukiwania zaginionego mieszkańca Miasta Oleśnicy. Zaginiony mężczyzna wyszedł z mieszkania w Oleśnicy w dniu 25.05.2022r i dotychczas nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

ZAGINIONY:

IRENEUSZ ROMANIUK

wiek 58 lat

wzrost około 182 cm

wątłej budowy ciała

łysy, oczy koloru niebieskiego

W dniu zaginięcia ubrany był w buty sportowe,koloru czarnego, granatową kurtkę bez kaptura, sweter koloru beżowego, czapka z daszkiem koloru beżowego.

Apelujemy do mieszkańców powiatu oleśnickiego o przekazywanie wszelkich informacji dotyczącej osoby zaginionej do Oficera Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy pod numerem tel. 47 872 62 00 baz pod numer alarmowy 112.

AKTUALIZACJA

- Odwolujemy działania poszukiwawcze. Niestety, zostaly znalezione zwloki mężczyzny. Czynnosci na miejscu wykluczyly udzial osob trzecich - informuje policja.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

( ͡° ʖ̯ ͡°) 26.05.2022 19:38
.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JanTreść komentarza: Kowalski, ty tego nie wiesz?Data dodania komentarza: 5.07.2025, 09:45Źródło komentarza: Podwórko za 350 tysięcyAutor komentarza: Pis-duTreść komentarza: Dobry sposób na reklamę-umieścić coś w internecie potem powiedzieć że się nie umieściło i nakoniec napisać że zawiadomi się policję. BrawoData dodania komentarza: 5.07.2025, 09:39Źródło komentarza: To nie mój profil - mówi radny i zawiadamia policjęAutor komentarza: JPO!Treść komentarza: Kiedy 10 lat temu ówczesna pani kanclerz Merkel rzuciła hasło „damy radę” i otworzyła szeroko Niemcy i Europę na napływ uchodźców, nachodźców, migrantów, doprowadziła do eskalacji problemu, którego nie są w stanie obsłużyć dzisiaj same Niemcy. I próbują tym problemem obdzielić wszystkich dookoła, używając tego narzędzia realizacji swojej, imperialnej, niemieckiej racji stanu. Tego narzędzia, jakim jest eurokołchoz, używając poprawności politycznej, używając retoryki praw człowieka i różnych układów porozumień międzynarodowych, próbują do nas przerzucić to nieszczęście i zagrożenie – kontynuował. JKMData dodania komentarza: 5.07.2025, 08:49Źródło komentarza: Poseł z Oleśnicy przyrównał Ruch Obrony Granic do nazistówAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Wierzysz w to ? Gdyby przyjąć szwedzką definicję gwałtu to praktycznie ci drugi mężczyzna w Polsce byłby gwałcicielem. Gdyby zmienić zapis , że kradzież do ok 800 zł to nie wykroczenie a przestępstwo to polska okazałaby się liderem. Strzelaniny są wszędzie. A w Szwecji nawet młodzież na pewnych zasadach ma broń pozwalająca polować na ptaki. Jak w Polsce od 1992 roku zginęło na polskich drogach ponad 158 tysięcy osób to pikuś dla takiego burka jak ty. Jeden idiotą zabija mając pistolet a inny siedząc za kierownicą w tym często pijany. PS. Broń szwedzkim gangom zazwyczaj dostarczają Polacy.Data dodania komentarza: 5.07.2025, 08:12Źródło komentarza: Poseł z Oleśnicy przyrównał Ruch Obrony Granic do nazistówAutor komentarza: XYZTreść komentarza: Poseł z Oleśnicy wybrany w Legnicy - ku ścisłości;)Data dodania komentarza: 5.07.2025, 07:51Źródło komentarza: Poseł z Oleśnicy przyrównał Ruch Obrony Granic do nazistówAutor komentarza: Redd BullTreść komentarza: Lewacy chcą umoczyć Dawida- jak widać.Data dodania komentarza: 5.07.2025, 07:31Źródło komentarza: To nie mój profil - mówi radny i zawiadamia policję
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic