Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 5 lipca 2025 12:06
Reklama
Reklama
Reklama

Bystre bez czystej wody

Woda we wsi Bystre - informuje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Oleśnicy - nie nadaje się do spożycia.
Bystre bez czystej wody

Urszula Kozioł, dyrektor PSSE w Oleśnicy, poinformowała dzisiaj na sesji Rady Miasta Oleśnicy, że sanepid wszczął kontrolę wodociągu.Chodzi o wodociąg, który dostarcza wodę do wsi Bystre i nadzoruje go Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne z siedzibą w Boguszycach.

Woda dla Bystrego nie nadaje się do spożycia. Sanepid wyda decyzję administracyjną, aby zapewnić mieszkańcom zastępcze źródło wody o dobrej jakości. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Wpisz gwałty szwecja 28.05.2022 07:01
Multi kulti jedt git co kowalcki zw czy w-c czyvjak ci tam...w szwencji nie gwałcą! Wpiszcie w google: szwrcja gwałty

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JanTreść komentarza: Jeszcze nie tak dawno kto nie bawił się komputerem był gorszy jakościowoData dodania komentarza: 5.07.2025, 11:34Źródło komentarza: Boisko zamiast telefonówAutor komentarza: BabaTreść komentarza: Jesteś naj. Jesteś super. Kochamy się w tobieData dodania komentarza: 5.07.2025, 11:24Źródło komentarza: Podwórko za 350 tysięcyAutor komentarza: JanTreść komentarza: Kowalski, ty tego nie wiesz?Data dodania komentarza: 5.07.2025, 09:45Źródło komentarza: Podwórko za 350 tysięcyAutor komentarza: Pis-duTreść komentarza: Dobry sposób na reklamę-umieścić coś w internecie potem powiedzieć że się nie umieściło i nakoniec napisać że zawiadomi się policję. BrawoData dodania komentarza: 5.07.2025, 09:39Źródło komentarza: To nie mój profil - mówi radny i zawiadamia policjęAutor komentarza: JPO!Treść komentarza: Kiedy 10 lat temu ówczesna pani kanclerz Merkel rzuciła hasło „damy radę” i otworzyła szeroko Niemcy i Europę na napływ uchodźców, nachodźców, migrantów, doprowadziła do eskalacji problemu, którego nie są w stanie obsłużyć dzisiaj same Niemcy. I próbują tym problemem obdzielić wszystkich dookoła, używając tego narzędzia realizacji swojej, imperialnej, niemieckiej racji stanu. Tego narzędzia, jakim jest eurokołchoz, używając poprawności politycznej, używając retoryki praw człowieka i różnych układów porozumień międzynarodowych, próbują do nas przerzucić to nieszczęście i zagrożenie – kontynuował. JKMData dodania komentarza: 5.07.2025, 08:49Źródło komentarza: Poseł z Oleśnicy przyrównał Ruch Obrony Granic do nazistówAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Wierzysz w to ? Gdyby przyjąć szwedzką definicję gwałtu to praktycznie ci drugi mężczyzna w Polsce byłby gwałcicielem. Gdyby zmienić zapis , że kradzież do ok 800 zł to nie wykroczenie a przestępstwo to polska okazałaby się liderem. Strzelaniny są wszędzie. A w Szwecji nawet młodzież na pewnych zasadach ma broń pozwalająca polować na ptaki. Jak w Polsce od 1992 roku zginęło na polskich drogach ponad 158 tysięcy osób to pikuś dla takiego burka jak ty. Jeden idiotą zabija mając pistolet a inny siedząc za kierownicą w tym często pijany. PS. Broń szwedzkim gangom zazwyczaj dostarczają Polacy.Data dodania komentarza: 5.07.2025, 08:12Źródło komentarza: Poseł z Oleśnicy przyrównał Ruch Obrony Granic do nazistów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic