Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 września 2025 02:27
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kto zniszczył płot przy odrestaurowanym schronie w Oleśnicy?

ROD ZNTK czeka wydatek na naprawę.
Kto zniszczył płot przy odrestaurowanym schronie w Oleśnicy?

O zniszczeniu w kilku miejscach płotu z metalowych prętów przy odrestaurowanym przez ROD ZNTK schronie poinformował portal olesnica24.com prezes Kazimierz Karpienko. Aktu wandalizmu dokonano w nocy z 23 na 24 maja.

Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu odbyło się uroczyste otwarcie schronu po rewitalizacji podczas Nocy Muzeów w Oleśnicy. Była to wspólna inicjatywa ROD ZNTK, MOKiS-u i władz miasta.

- Aktu wandalizmu dokonano celowo. Miejsce niszczycielskich działań wybrano nieprzypadkowo. Czy zrobili to ci, którym nie w smak pozytywna aktywność Zarządu ROD „ZNTK” w sprawie schronu, czy może moi polityczni przeciwnicy, którzy nie mogą znieść, że w tej kwestii odniosłem osobisty sukces? Mam nadzieję, że ustali to oleśnicka policja.

- komentuje wandalizm Kazimierz Karpienko.

Szerzej - w Panoramie Oleśnickiej.



Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic