Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 29 kwietnia 2025 12:26
Reklama dotacje dla firm
Reklama
Reklama

Zapisy na wakacje w lipcu z Biblioteką "Pod Sową"

Ruszamy z naszą kolejną ofertą wakacyjną. Tym razem zachęcamy Was do udziału w działaniach zaplanowanych od lipca w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową” przy ul. M. Reja 10.
Zapisy na wakacje w lipcu z Biblioteką "Pod Sową"

Na początek zachęcamy do zapisów w zajęciach dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat, które współorganizujemy wspólnie z firmą Centrum Zabaw Aktywna Rozrywka CZAR. A w programie zajęć tematycznych, które odbywać się będą w lipcowe środy od godziny 12.00 znajdziecie do wyboru:

  • 06.07.2022, godz. 12.00 - „Niezły dym”
  • 13.07.2022, godz. 12.00 - „Domowe laboratorium”
  • 20.07.2022, godz. 12.00 - „Malowanie piaskiem”
  • 27.07.2022, godz. 12.00 - „Robienie toreb ekologicznych”

Zapisy trwają do 30 czerwca 2022 roku, a zgłaszać się możecie osobiście w Bibliotece „Pod Sową” lub mailowo na adres [email protected] W treści maila prosimy o podanie:

  • daty zajęć na które dziecko ma być zapisane
  • imię, nazwisko i wiek uczestnika oraz telefon do rodzica/opiekuna

Ważna informacja - decyduje kolejność zgłoszeń a maksymalna liczba uczestników wybranych zajęć to 20 osób!

Dodatkowo zapraszamy do udziału w drugiej edycji wakacyjnej zabawy - Paszport czytelniczy 2022.

Odbierz w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży "Pod Sową" paszport i wypełnij go, podróżując po literackim świecie! Projekt adresowany jest do czytelników biblioteki w wieku od 5 do12 lat i trwa od 1 lipca 2022 r do 1 września 2022 r.

Każdy uczestnik otrzymuje papierowy "paszport", który może wypełniać, samodzielnie pracując z książką: narysować jej głównego bohatera, wpisać ulubiony cytat, zaznaczyć na mapie, z której części świata pochodzi autor, oraz zapisać najmilsze chwile wakacji.

Podczas wakacyjnej wizyty w bibliotece czytelnik otrzymuje stempelek do paszportu. Będziemy rekomendować uczestnikom zabawy książki o tematyce podróżniczej, przyrodniczej, geograficznej, ale każda wypożyczona książka liczy się w zabawie. Każda wizyta w bibliotece uprawnia do wpisania tylko jednego tytułu książki  do paszportu czytelniczego.

Po zapełnieniu paszportu czytelniczego stempelkami uczestnik otrzymuje dyplom i upominek.

Sam paszport będzie rodzajem czytelniczego pamiętnika, który - znaleziony po latach - przywoła miłe wspomnienia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Nigdy więcejTreść komentarza: Lokalni geniusze zarządzania - Efinowicz, Bronś, Paszkowski, SusidkoData dodania komentarza: 29.04.2025, 11:37Źródło komentarza: Szpital w Oleśnicy publikuje list otwarty do premiera TuskaAutor komentarza: Zw-KowalskiTreść komentarza: Duda. To ty jesteś mordercą demokracji w Polsce oraz przedstawicielem urzędu który klęczy w Toruniu. To nie ja klęczę przed przedstawicielem obcego państwa.Data dodania komentarza: 29.04.2025, 11:20Źródło komentarza: Prezydent Andrzej Duda: Aborcja w Oleśnicy to było w istocie zabójstwoAutor komentarza: Zw-KowalskiTreść komentarza: zw-nowak. Należy posługiwać się językiem wroga. Tam mnie uczył przyjaciel Dominikanin.Data dodania komentarza: 29.04.2025, 11:18Źródło komentarza: Prezydent Andrzej Duda: Aborcja w Oleśnicy to było w istocie zabójstwoAutor komentarza: babcia gabrysiaTreść komentarza: A nie lepiej od razu spalić na stosie piso+katoliby?Data dodania komentarza: 29.04.2025, 11:17Źródło komentarza: PiS chce zawieszenia Gizeli Jagielskiej. Rządzący apelują o wstrzemięźliwośćAutor komentarza: enreTreść komentarza: jakoś najwięcej ofiar przyniosły reżimy walczące z Bogiem - sami komuniści zabili między 85 a 100 mln ludziData dodania komentarza: 29.04.2025, 11:14Źródło komentarza: Droga krzyżowa w sprawie aborcji w OleśnicyAutor komentarza: zw=kowalski:-)Treść komentarza: Bezbożny. Spoko. Polska to już państwo wyznaniowe. Sędzia barbara polak w uzasadnieniu wyroku powoływała się na wartości chrześcijańskie. Tylko czekać kiedy będzie sąd pisał o artykułach i paragrafach z kodeksu kanonicznego a kasację będzie się wnosiło do Watykanu.Data dodania komentarza: 29.04.2025, 11:07Źródło komentarza: Minuta ciszy dla zmarłego papieża
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic