Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 30 kwietnia 2025 11:07
Reklama
Reklama
Reklama

Koncert z okazji Dnia Mamy - "Zielono Mi. 85 okruchów z życia Agnieszki Osieckiej”

Zapraszamy 21 maja o godzinie 17 na koncert z okazji Dnia Mamy - "Zielono Mi. 85 okruchów z życia Agnieszki Osieckiej” w wykonaniu Artystów Sceny pod Regałem.
Koncert z okazji Dnia Mamy - "Zielono Mi. 85 okruchów z życia Agnieszki Osieckiej”

Będzie to spektakularne wydarzenie, podczas którego zaprezentują się wspaniałe wokalistki z całej Polski, które przypomną Państwu najpiękniejsze przeboje polskiej muzyki z tekstami naszej, ukochanej poetki! Recital ten powstał na początku października 2021 roku jako hołd dla mistrzyni słowa, która wtenczas obchodziła jubileusz 85 urodzin. Jest to swoista muzyczna podróż po meandrach jej twórczości począwszy od najwcześniejszych etapów jej życia zawodowego, kończąc na ostatnich frazach napisanych pod koniec życia.

Zaśpiewają m.in. Ewa Soszyńska, Alicja Konarska, Adrianna Górka, Eliza Mark, Malwina Rabenda, Anna Kaltbach. Przy fortepianie zasiądzie dyrektor artystyczny Sceny pod Regałem, Michał Hadasik, który oprócz swej wirtuozerii i licznych improwizacji uraczy Was swą legendarną gawędą i przytoczy kilka mniej lub bardziej znanych historii i anegdot z życia mistrzyni słowa!

W repertuarze nie zabraknie takich przebojów jak: " Małgośka", " Niech żyje Bal", " Wielka Woda", "Od nocy do nocy", "Okularnicy" czy choćby " Miasteczko Cud" !


Bilety w cenie 35 zł* do nabycia w systemie BIilety24.pl od 01.05.2022 r. (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora +2 zł)

LINK DO BILETÓW


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: My. Co wy łykacie z tym gabrysiom ? Gizela Jagielska nie będzie za kratami. Kraty grożą byłemu ministrowi sprawiedliwości Ziobrze oraz dziesiątkom ministrom I działaczom PiS.Data dodania komentarza: 30.04.2025, 08:39Źródło komentarza: Murem za Gizelą JagielskąAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Wpis z 0:05. To kolejny strażnik więzienny morderca. Inny strażnik więzienny w Prusicach zastrzelił teściową, pięcioletnią córkę i śmiertelnie postrzelił dziewięcioletniego syna. O służbie więziennej doktorat pisał europoseł Jaki.Data dodania komentarza: 30.04.2025, 08:36Źródło komentarza: Murem za Gizelą JagielskąAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Wyznawcy wiadomej wiary ci uwierzą. Jak ci co oglądają włos Mahometa w Konyak.Data dodania komentarza: 30.04.2025, 08:33Źródło komentarza: Murem za Gizelą JagielskąAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Łowca. Jak widzisz tu sami eksperci i lekarze. Tylko wstydzą się swoich rodziców nie podając nazwiska.Data dodania komentarza: 30.04.2025, 08:31Źródło komentarza: Murem za Gizelą JagielskąAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Czyli totolotek lub rosyjska ruletka.Data dodania komentarza: 30.04.2025, 08:29Źródło komentarza: Murem za Gizelą JagielskąAutor komentarza: O! W Mordę!!Treść komentarza: To dopiero pożar w sztabie KO! Trwają nieudolne próby obrony Małgorzaty Trzaskowskiej, którą (jak ujawnia Kanał Zero i TV Republika) zatrudnia szef fundacji tworzącej obrzydliwe - rzekomo profrekwencyjne - spoty atakujące opozycję. W sieci nadal trwa potężna burza. Gdzie „pracuje” Małgorzata Trzaskowska? „Oni pójdą na wybory”; „Naprawdę chcesz, żeby oni wybrali ci prezydenta?” - tego rodzaju spoty pokazują się masowo w sieciData dodania komentarza: 30.04.2025, 08:23Źródło komentarza: Murem za Gizelą Jagielską
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic