Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 18 lipca 2025 14:06
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Oleśnicy na granicy

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego oleśnickiej policji od kilku tygodni realizują swoją służbę na granicy Polski. Funkcjonariusze we współpracy z innymi służbami dzielnie bronią granic naszego kraju.
Policjanci z Oleśnicy na granicy

Kilka tygodni temu, gdy sytuacja na granicy z Białorusią była niespokojna, oleśniccy funkcjonariusze zostali oddelegowani do pełnienia służby na pograniczu polsko-białoruskim.

Obecnie przebywają tam już kolejni policjanci którzy święta Bożego Narodzenia spędzą właśnie tam.

Zadaniem funkcjonariuszy jest kontrolowanie pojazdów, które przekroczyły naszą granicę. Działania mają na celu kontrole pojazdów oraz przebywających tam osób pod kątem nielegalnego przebywania na terenie naszego kraju.

Takie działania również realizuję Komenda Powiatowa Policji w Oleśnicy. Prowadzone są działania Wydziału Ruchu Drogowego po nazwą „Granica” na terenie powiatu oleśnickiego we współpracy z funkcjonariuszami straży granicznej. Życzymy wszystkim funkcjonariuszom pracującym na pograniczu polsko-białoruskim bezpiecznej służby oraz szybkiego powrotu do swoich domów.



Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic