Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 25 maja 2025 15:00
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

NASZ NEWS: Wiemy, kto zostanie nowym radnym w Sycowie

Kandydatka będzie tylko jedna.
NASZ NEWS: Wiemy, kto zostanie nowym radnym w Sycowie

Jak poinformowało portal olesnica24.com Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura we Wrocławiu, w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Sycowie, w okręgu nr 7, został zarejestrowany tylko jeden komitet. 

To Komitet Wyborczy Wyborców Dariusza Maniaka. Jego pełnomocnikiem wyborczym, będącym jednocześnie pełnomocnikiem finansowym, jest Janusz Zbigniew Karaba.

Termin zgłaszania komitetów już minął. Co oznacza, że w wyborach uzupełniających, które odbędą się 5 grudnia, będzie mógł wziąć udział tylko kandydat tego komitetu. Będzie nim Bożena Dziwińska-Karaba. I to ona zostanie nową radną, obejmując mandat po Marzenie Guder, bo w praktyce głosowania nie będzie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

7 a nie 8 27.10.2021 09:53
Wszystko super tylko tutaj chodzi o okręg wyborczy nr 7 (Syców ulice: Cypriana Kamila Norwida, Jacka Malczewskiego, Janusza Kusocińskiego, Juliusza Słowackiego, Marii Konopnickiej, Mjr. Sucharskiego, Nowowiejska, Oleśnicka, Olgi Boznańskiej, Przemysłowa, Robotnicza, Rzemieślnicza, Władysława Broniewskiego, Władysława Stanisława Reymonta) i mandat po Marzenie GUDER z Komitetu Wyborczego Wyborców Dariusza Maniaka. Zarejestrował się tylko jeden kandydat, głosowania się nie przeprowadza, a mandat radnego wędruje do zarejestrowanego, będą oszczędności.

ADMIN 27.10.2021 12:01
Racja, poprawione. Dziękujemy!

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WiesławTreść komentarza: A konkretnie jakie przekręty ?Data dodania komentarza: 25.05.2025, 13:32Źródło komentarza: W POWIECIE NA TRZASKA. W POLSCE NA ŻYLETKIAutor komentarza: b-a-n-b-y-eTreść komentarza: Wychodzi coraz więcej przekrętów wyborczych za sprawą PO, bezpośrednio lub pośrednio w Polsce i za Granicą.Data dodania komentarza: 25.05.2025, 12:18Źródło komentarza: W POWIECIE NA TRZASKA. W POLSCE NA ŻYLETKIAutor komentarza: WiesławTreść komentarza: Kibole Jagiellonii to nie jest reprezentacja Podlasia. Kibole to kibole. Kibole ze Śląska zajmowali się przemytem imigrantów. Aresztowano 15 osób. A taki Dawidek jeździ później na protesty do Zgorzelca. Znaczy się jest przeciwko kibolom .Data dodania komentarza: 25.05.2025, 12:17Źródło komentarza: Spotkajmy się przy pomniku w rocznicę śmierci PileckiegoAutor komentarza: WiesławTreść komentarza: Spytaj Nawrockiego. On lubi ustawki. Kibice Pogoni to inna klasa.Data dodania komentarza: 25.05.2025, 12:13Źródło komentarza: Spotkajmy się przy pomniku w rocznicę śmierci PileckiegoAutor komentarza: Prawda Czasu Wojny!Treść komentarza: Mocny transparent w stolicy Podlasia! Kibice Jagiellonii zabrali głos: "Lepiej w lesie dostać w mordę niż głosować na Platformę"Data dodania komentarza: 25.05.2025, 11:27Źródło komentarza: Spotkajmy się przy pomniku w rocznicę śmierci PileckiegoAutor komentarza: Stop FolksdojczomTreść komentarza: Mocny transparent w stolicy Podlasia! Kibice Jagiellonii zabrali głos: "Lepiej w lesie dostać w mordę niż głosować na Platformę" A w Oleśnicy ??Data dodania komentarza: 25.05.2025, 11:25Źródło komentarza: Spotkajmy się przy pomniku w rocznicę śmierci Pileckiego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic