Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 6 czerwca 2025 15:24
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Samobójstwo na Młynarskiej w Oleśnicy

W dawnym młynie powiesił się 28-latek.
Samobójstwo na Młynarskiej w Oleśnicy

Zwłoki 28-latka znaleziono w opuszczonym od lat dawnym młynie przy ulicy Młynarskiej w Oleśnicy. Mężczyzna powiesił się.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ja 04.10.2021 14:43
W Szwecji jest nikim to próbuje zabłysnąć na naszym portalu.

Stahl 04.10.2021 15:07
Od razu nikim, znany jest ze zbieractwa puszek, szmat i starych patelni.

@ 04.10.2021 14:38
zwkowalski chce być na topie za wszelką cenę.Martwi się nami.

olesniczanin 02.10.2021 08:46
Teraz mamy nowego łącznika międz Królestwem Szwecji i Polską i też ma się dobrze. Źyje przeszłością spraw sądoych i prokuratorskuch i na wszystkim się zna.

ciekawy 02.10.2021 08:55
Hmm...czy to czasem, nie ty Krzysiu?

zwkowalski 04.10.2021 07:54
Do @olesniczanin. Nie żyje przeszłością. Jestem tu i teraz. Ba. Wczoraj byłem jeszcze w Oleśnicy. I widziałem ten syf jaki macie wokół siebie. Do przeszłości wracam gdy pewien idiota przekłamuje moje sprawy z ratuszem. Wtedy podaje fakty. Sprawy w prokuraturze są bieżące. Jedna dotyczyła faktu odmowy prokuratora słowika prowadzenia dochodzenia przeciw panom Gulbinowicz i Głódź. To nie ja słomkę na tym portalu. Mialczkom piszę " że macie to na co sobie zasłużyliście". Amen

smutny 01.10.2021 23:19
A gdzie jest nasz Herr Christo, bo się trochę niepokoję o jego zdrowie?

zw-kowalski 02.10.2021 07:36
smutny. Ma się super. Żyje przeszłością. Wspomina czasy gdy był łącznikiem między Saksonią a Polską. Lub rozmowami z wójtem.

dr L. 02.10.2021 07:45
'Łącznik' to brzmi dumnie. Kojarzy mi się to, z 'kurierami' w czasie wojny. ;-)

zw-kowalski 01.10.2021 22:14
pamiętam artykuł Krzysztofa Dziedzica. Pisał, że bardzo dużo wydaje się pieniędzy w trosce o bezpieczeństwo. zadał pytanie ile wydaje się na profilaktykę na poprawienie bezpieczeństwa na drogach a ile na profilaktykę odnośnie samobójstw. Warto kontynuować ten temat.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: OlaTreść komentarza: Śmieciarka na tle Zamku...to tylko w Oleśnicy.Data dodania komentarza: 6.06.2025, 13:23Źródło komentarza: Nowy superpojazd MGKAutor komentarza: Ö-vikTreść komentarza: Jest mocno, zdrowo odklejony czerwone volvo.Data dodania komentarza: 6.06.2025, 13:15Źródło komentarza: Ze sprawą do Wydziału KomunikacjiAutor komentarza: Ö-vikTreść komentarza: Mocno, zdrowo odklejony czerwone volvo.Data dodania komentarza: 6.06.2025, 11:59Źródło komentarza: Jutro otwierają basen!Autor komentarza: RathausTreść komentarza: Nie było utytego spoconego więc się nie liczy.Data dodania komentarza: 6.06.2025, 11:56Źródło komentarza: Nowy superpojazd MGKAutor komentarza: Maga z ŁąkowejTreść komentarza: W Oleśnicy po tej kampanii wyborczej przypominającej serial gangsterski zostaną właśnie czerwone korale rozpropagowane przez lewaczkę - prof. Senyszyn. Czerwone jak promień buntu. Czerwone jak wyzwanie światu?! I do tego te fikołki naszych lewaczek z czerwonymi koralami , które robiły fikołki , stały na głowie i wywijały nogami, zapomniawszy założyć majtki.. No , ale miały na szyi czerwone korale. Macie czerwone korale ? Noście, na szczęście i na "wesolość" normalnych ludzi. I róbcie fikołki!Data dodania komentarza: 6.06.2025, 08:18Źródło komentarza: Starosta czuje się znieważonaAutor komentarza: Gabriel RóżańskiTreść komentarza: Jak obrońców życia za bardzo poniesie i aborcję nazwą "morderstwem", "dzieciobójstwem", lub "ludobójstwem", to wtedy reaguj w ten sam sposób. Pultać się i obrażać pod swoje ideologie to każdy potrafiData dodania komentarza: 6.06.2025, 05:58Źródło komentarza: Starosta czuje się znieważona
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic