Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 17 czerwca 2025 05:08
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Visegrad 4 Bicycle Race-Grand Prix Polski w Oleśnicy już w niedzielę

Oto komunikat Urzędu Miasta Oleśnicy:
Visegrad 4 Bicycle Race-Grand Prix Polski w Oleśnicy już w niedzielę

"W niedzielę, 18 lipca, wystartuje z Oleśnicy do mety w Długołęce 7. edycja wyścigu państw Grupy Wyszehradzkiej. Kolarze ścigać się będą na 147 km trasie. Start odbędzie się o godz. 13:30 na oleśnickim rynku. Zawodnicy jednak pojawią się już godzinę wcześniej, żeby podpisać listę startową i wziąć udział w prezentacji ekip. Są wśród nich polskie teamy, takie jak Mazowsze Serce Polski, Voster ATS Team, TC Chrobry SCOTT Głogów czy LUKS „Trójka” Piaseczno, ale także zespoły z Czech, Izraela, Białorusi, Bułgarii, Słowacji, Węgier i Włoch.

Zanim peleton wyruszy w kierunku Długołęki, kolarze ścigać się będą po ulicach miasta. Zawodnicy muszą pokonać 5 rund po 2,9 km każda. Po ostatniej wyjadą na 8 okrążeń na 13,4 km pętli, poprowadzonej po szosach gminy Oleśnica, by po 18 km dojeździe, mniej więcej o godz. 17:00 pojawić się na mecie w Długołęce. Tam okaże się kto został zwycięzcą 7. odsłony Visegrad 4 Bicycle Race-Grand Prix Polski".


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Powodzenia 16.07.2021 23:14
Czy oni aby napewno wiedzą co robią? Po tych dziurach w Oleśnicy będą się ścigać?

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Olesniczanin. Jacy są młodzi to wiadomo. Gdy Oleśnica miała ponad 40 tysięcy mieszkańców było jedno LO. Oraz wieczorowe. Jeśli powiat utrzymuje dwa licea to młodzi idą na wygodę. Jeśli powiat postawi na jedno liceum to albo do niego trafią ci najlepsi albo reszta będzie szukała alternatywy. Jeśli nie pójdą do technikum czy liceów zawodowych i będą szukali innych liceów to powiat zaoszczędzi na kosztach utrzymania jednego liceum. A to nie jest mała kwota. Dziś dobry fachowiec wykonujący pracę fizyczną zarabia bardzo przyzwoicie. Nie tylko w Polsce dobrzy fachowcy lepiej zarabiają od urzędników.Data dodania komentarza: 16.06.2025, 22:39Źródło komentarza: SUPERMARKETY? NIE, BĘDĄ INNI INWESTORZY W OLEŚNICYAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Prawnik. Więcej czasu zajmuje ci tłumaczenie niż konkretne działanie. Zrób inwentaryzację wraków na konkretnych parkingach i przypisz je do konkretnych wspólnot. Bardzo często wspólnota ma tylko to co jest w obrysie budynku. A reszta należy do miasta. Wspólnota ma prawo ustawić znak ograniczający czas parkowania pod rygorem holowania auta. Jakie są sądy to znam z autopsji. 5 lat trwa egzekucja kontaktów lub zmiana kontaktów. 5 lat trwał mój proces z byłym pracodawcą. 10 lat trwa teraz proces o zapłatę. Natomiast jeśli ktoś nie potrafi zarządzać wspólnotą, spółdzielnią czy miastem to nie powinien pisać się na te miejsca pracy.Data dodania komentarza: 16.06.2025, 22:29Źródło komentarza: SUPERMARKETY? NIE, BĘDĄ INNI INWESTORZY W OLEŚNICYAutor komentarza: SmutneTreść komentarza: Obecna ekipa sprowadza miasto o ogromnym potencjale do roli prowincjonalnego zaścianka. Nie różnice poglądów różnią ludzi, lecz różnice poziomów.Data dodania komentarza: 16.06.2025, 21:26Źródło komentarza: SUPERMARKETY? NIE, BĘDĄ INNI INWESTORZY W OLEŚNICYAutor komentarza: KrissssTreść komentarza: Kowalski pod ochroną. Nie można go krytykować bo nie puszczą. Brawo wyData dodania komentarza: 16.06.2025, 21:11Źródło komentarza: Gwiazda TVN Turbo w oleśnickim sklepieAutor komentarza: OlllTreść komentarza: GitData dodania komentarza: 16.06.2025, 21:02Źródło komentarza: Gwiazda TVN Turbo w oleśnickim sklepie K Autor komentarza: redaktorTreść komentarza: Od momentu opublikowania powyższego komunikatu zablokowaliśmy dwa kolejne numery IP, a komentarze zostały usunięte. Wpisy próbujące wywołać wyeliminowanych spamerów są daremne i skutkować będą blokadami.Data dodania komentarza: 16.06.2025, 20:46Źródło komentarza: Komentuj, nie zaśmiecaj forum
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic