KLASYFIKACJA WG CZASÓW BRUTTO - KATEGORIE I ROCZNIKI
Msc Pos |
Nazwisko i imię (Numer) Name (Bib) |
Klub Team |
Rocznik YoB |
Ranking | Czas Time |
|
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPILOK Aleksandra (9) | Grupa Kolarska Viktoria Rybnik | 2011 | 00:03:19 | ||
2 | MACIEJEWSKA Dominika (4) | Szkółka Kolarska Jerzmanowa | 2012 | 00:03:25 | ||
3 | BILSKA Zuzanna (2) | Szkółka Kolarska W Rzeczycy | 2012 | 00:03:35 | ||
4 | RYCHLIŃSKA Ada (7) | Niezrzeszona | 2012 | 00:03:35 | ||
5 | CIEPLUCH Judyta (11) | Wierzchowa Twardogóra | 2011 | 00:04:17 | ||
ŻÓŁTAŃSKA Iga (5) | Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław | 2011 | DNS | |||
KALECIŃSKA Olga (6) | Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław | 2013 | DNS | |||
SZYMCZYK Antonina (8) | Echo Twardogóra | 2011 | DNS | |||
KOZDRAŚ Liliana (10) | Sp 14 Głogów | 2011 | DNS |
Msc Pos |
Nazwisko i imię (Numer) Name (Bib) |
Klub Team |
Rocznik YoB |
Ranking | Czas Time |
|
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KURPIEWSKI Ryszard (13) | Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław | 2011 | 00:09:41 | ||
2 | PROKOPSKI Rafał (14) | Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław | 2011 | 00:09:41 | ||
3 | BEREŹNICKI Mikołaj (17) | Ks Optyk-okular Jelenia Góra | 2011 | 00:11:33 | ||
4 | POSCHLOD Patryk (24) | Niezrzeszony | 2012 | 00:11:33 | ||
5 | PIROGOWICZ Kajetan (29) | 2011 | -1 OKR | |||
6 | DYBA Grzegorz (15) | Szkółka Kolarska Jerzmanowa | 2012 | -1 OKR | ||
7 | SZELEST Mateusz (16) | Szkółka Kolarska Jerzmanowa | 2013 | -1 OKR | ||
8 | PIROGOWICZ Maksymilian (28) | 2012 | -1 OKR | |||
9 | ŁUCZYŃSKI Leon (23) | 2014 | -2 OKR | |||
10 | SOWIZDRANIUK Teodor (22) | Ks Arkadia - Bike Academy | 2012 | -2 OKR | ||
11 | KUC Wojtek (20) | Sp 14 Głogów | 2011 | -2 OKR | ||
12 | SMOLARZ Mateusz (30) | 2013 | -2 OKR | |||
13 | NAPOROWSKI Oliwier (19) | Sp 14 Głogów | 2012 | -2 OKR | ||
14 | GÓRECKI Karol (32) | Uks Sport Bralin | 2012 | -2 OKR | ||
MIETLICKI Antoni (34) | 2015 | DNF | ||||
NOWICKI Adam (18) | Ślęża Sobótka Abus Deichmann | 2012 | DNS | |||
JANKOWIAK Wojciech (27) | 2012 | DNS | ||||
SMOLARZ Hubert (31) | Niezrzeszony | 2016 | DNS |
Msc Pos |
Nazwisko i imię (Numer) Name (Bib) |
Klub Team |
Rocznik YoB |
Ranking | Czas Time |
|
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SIKORA Antonina (42) | Luks Feniks Szkółka Kolarska Czernica | 2010 | 00:18:42 | ||
2 | TOMCZAK Barbara (39) | Glks W Jaworzynie Śląskiej | 2010 | 00:18:42 | ||
3 | PIRÓG Natalia (41) | Szkółka Kolarska Przedmoście | 2010 | 00:18:42 | ||
4 | MAGDZIARCZYK Aniela (43) | Kkw Nexelo Wałbrzych | 2009 | 00:18:42 | ||
5 | POROŚ Emilia (38) | Glks W Jaworzynie Śląskiej | 2009 | 00:18:42 | ||
6 | GACEK Natalia (40) | Szkółka Kolarska Radwanice | 2009 | 00:18:43 | ||
7 | ZIÓŁKOWSKA Natalia (45) | Kkw Nexelo Wałbrzych | 2010 | 00:18:43 | ||
8 | NYK Matylda (36) | Szkółka Kolarska Jerzmanowa | 2010 | 00:17:12 | ||
9 | ANDRZEJAK Aleksandra (35) | Szkółka Kolarska Jerzmanowa | 2010 | 00:18:04 | ||
MATUSIAK Marcelina (44) | Echo Twardogóra | 2010 | DNS |
Msc Pos |
Nazwisko i imię (Numer) Name (Bib) |
Klub Team |
Rocznik YoB |
Ranking | Czas Time |
|
---|---|---|---|---|---|---|
1 | OKARMUS Oliwier (52) | Glks W Jaworzynie Śląskiej | 2009 | 00:13:59 | ||
2 | KRUSZ Dawid (65) | Kkw Nexelo Wałbrzych | 2009 | 00:14:19 | ||
3 | WIECZOREK Julian (66) | Kkw Nexelo Wałbrzych | 2009 | 00:16:09 | ||
4 | MIKLASZEWSKI Adrian (53) | Glks W Jaworzynie Śląskiej | 2009 | 00:16:54 | ||
5 | BRUDZIŃSKI Wojciech (50) | Ks Optyk-okular Jelenia Góra | 2010 | 00:17:17 | ||
6 | BILSKI Michał (49) | Szkółka Kolarska W Rzeczycy | 2009 | 00:17:17 | ||
7 | MITURA Mateusz (54) | Glks W Jaworzynie Śląskiej | 2009 | 00:18:30 | ||
8 | SZYMCZYK Franciszek (61) | Echo Twardogóra | 2010 | 00:18:38 | ||
9 | NYK Dominik (55) | Ks Arkadia - Bike Academy | 2009 | 00:18:45 | ||
10 | KAWALEC Jan (57) | Ks Arkadia - Bike Academy | 2009 | 00:18:55 | ||
11 | MATUSIAK Kajetan (67) | 2009 | 00:19:29 | |||
12 | SZUBERT Fabian (60) | Uks Sport Bralin | 2010 | 00:20:20 | ||
13 | MIKOŁAJCZAK Kacper (59) | Ks Arkadia - Bike Academy | 2009 | -1 OKR | ||
14 | KAWALEC Karol (56) | Ks Arkadia - Bike Academy | 2010 | -1 OKR | ||
15 | GÓRECKI Wojtek (62) | Uks Sport Bralin | 2009 | -1 OKR | ||
16 | STEFAŃSKI Marcel (70) | Niezrzeszony Wrocław | 2010 | -1 OKR | ||
17 | BARGLIK Mateusz (63) | Szkółka Kolarska Ścinawa | 2009 | -1 OKR | ||
18 | BURY Marcel (51) | Szkółka Kolarska Przedmoście | 2010 | -1 OKR | ||
19 | KAŁUŻA Mateusz (58) | Ks Arkadia - Bike Academy | 2010 | -1 OKR | ||
BILSKI Michał (48) | Szkółka Kolarska W Rzeczycy | 2009 | DNS | |||
BARAN Jakub (64) | Niezrzeszony | 2010 | DNS | |||
JAGIEŁKA Szymon (69) | Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław | 2010 | DNS |
Msc Pos |
Nazwisko i imię (Numer) Name (Bib) |
Klub Team |
Rocznik YoB |
Ranking | Czas Time |
|
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOLSKA Amelia (77) | Kkw Nexelo Wałbrzych | 2008 | 00:13:57 | ||
2 | BIELAWSKA Anna (73) | Ks Optyk-okular Jelenia Góra | 2008 | 00:14:18 | ||
3 | MACIEJEWSKA Karolina (74) | Tc Chrobry Głogów | 2007 | 00:14:50 | ||
CZARNIECKA Jessica (76) | Szkółka Kolarska Ścinawa | 2007 | DNF | |||
POROŚ Karolina (72) | Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław | 2008 | DNS | |||
ŻÓŁTAŃSKA Nina (75) | Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław | 2007 | DNS |
Msc Pos |
Nazwisko i imię (Numer) Name (Bib) |
Klub Team |
Rocznik YoB |
Ranking | Czas Time |
|
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BEREŹNICKI Kosma (83) | Ks Optyk-okular Jelenia Góra | 2008 | 00:21:15 | ||
2 | URBANEK Bartosz (93) | Grupa Kolarska Viktoria Rybnik | 2007 | 00:21:45 | ||
3 | SZACHEWICZ Adam (81) | Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław | 2007 | 00:22:33 | ||
4 | DANKIEWICZ Kacper (80) | Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław | 2007 | 00:22:51 | ||
5 | SERAFIN Marcin (82) | Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław | 2008 | 00:23:26 | ||
6 | KASPEREK Bartosz (87) | Glks W Jaworzynie Śląskiej | 2007 | 00:23:26 | ||
7 | GOGOL Piotr (85) | Tc Chrobry Głogów | 2008 | 00:23:31 | ||
8 | FRANKIEWICZ Cyprian (92) | Kkw Nexelo Wałbrzych | 2007 | 00:23:32 | ||
9 | SZCZEPANIAK Kacper (89) | Glks W Jaworzynie Śląskiej | 2008 | 00:26:42 | ||
10 | PAPLIŃSKI Szymon (95) | Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław | 2007 | 00:26:47 | ||
11 | PAPLIŃSKI Jakub (96) | Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław | 2008 | -1 OKR | ||
12 | WILK Antoni (91) | Szkółka Kolarska Ścinawa | 2008 | -1 OKR | ||
13 | DYNIA Jakub (86) | Ks Arkadia - Bike Academy | 2008 | -1 OKR | ||
14 | CZEKAJ Bartosz (84) | Tc Chrobry Głogów | 2008 | -1 OKR | ||
16 | BRUNA Maciej (90) | Szkółka Kolarska Ścinawa | 2008 | -2 OKR | ||
TWARÓG Mateusz (94) | Niezrzeszony | 2008 | DNF |
Napisz komentarz
Komentarze