Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 22 czerwca 2025 14:24
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Budynek muzeum w Sycowie przejdzie remont

Oto informacja podana przez Dariusza Maniaka, burmistrza Sycowa (powiat oleśnicki):
Budynek muzeum w Sycowie przejdzie remont
"Umowa na remont elewacji budynku Muzeum Regionalnego oraz ścian bocznych podpisana! Termin zakończenia prac to początek października, a koszt to ponad 300.000 zł.
 
Jeszcze na sesji w maju przedstawimy Radzie Miejskiej uchwałę, która pozwoli wesprzeć remonty elewacji na innych budynkach wspólnot mieszkaniowych.
 
Bardzo nam zależy na tym, żeby centrum miasta powoli zmieniało swój wygląd. Zdajemy sobie sprawę, że to będzie proces, który potrwa kilka lat. Najważniejsze, że zaczynamy!".


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Urzednik 11.05.2021 11:52
Pierwszy przetarg był o 50tys tańszy i ten sam wykonawca kto poniesie konsekwencje jak p.Maniak taki prawy i uczciwy obywatel???

MAD 11.05.2021 21:18
Słyszałem, że to podobna jedna mądra pani z urzędu, tak "dobrze" pierwszy przetarg przygotowała, że okazal sie nieważny

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Pani dyrektor. Dziś jest noc Kupały. To nie tylko pogański obyczaj światopoglądowy. To też zjednoczenie wspólnoty. W kraju, w mieście tak opróżnionym politycznie można było zorganizować coś z tej okazji. Chodzi o poczucie bycia we wspólnocie. Nawet chrześcijaństwo uczyniło z tego użytek ustanawiając święto Jana Chrzciciela. PS. Tym wszystkim którzy podniecają się rocznicą koronowania Bolesława Chrobrego proponuję zapoznać się z najnowszymi odkryciami. Pochodzili według badań DNA z nacji szkockiej.Data dodania komentarza: 21.06.2025, 22:58Źródło komentarza: Biblioteka w wakacjeAutor komentarza: Też kibicTreść komentarza: Kibic 100% racji!Data dodania komentarza: 21.06.2025, 21:44Źródło komentarza: II Memoriał Mirosława MularczykaAutor komentarza: kibicTreść komentarza: szkoda, że rozpoczęcie Memoriału poświęcongo śp. Mirosława Mularczyka było mityngiem politycznym ludzi, którzy ze zmarłym nie miało nic do czynienia. Na murawie powinni stać rodzina, Jego koledzy (których przybyło wielu) i przybyły były prezes Tadeusz Salik (kiedy Mirek grał). I nie ma znaczenia tłumaczenie, że byli zaproszeni. Byli zbędni ale oni nigdy tego i tak nie zrozumieją. Cześć pamięci MirkaData dodania komentarza: 21.06.2025, 20:11Źródło komentarza: II Memoriał Mirosława MularczykaAutor komentarza: Pani B.Treść komentarza: Piotrze nie spodziewałabym się, a piosenka przepiękna Pani Dario, zwłaszcza muzyka i dykcja, brawo:)Data dodania komentarza: 20.06.2025, 19:15Źródło komentarza: Piotr Schabikowski w teledysku Darii AdamczewskiejAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Oleśniczan. Unia Europejska najpierw zabierze . A później zwróci jakieś 80-85 %. Kilometrówki Rysia Czarnieckiego i inne fanaberie ktoś musi pokryć.Data dodania komentarza: 20.06.2025, 18:21Źródło komentarza: Milionowa promesa dla powiatu oleśnickiegoAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Kkkkk. Jaka nuda. Mamy najważniejsze święto w roku. Midsommar. Cała Szwecja stoi. Cała Szwecja się bawi.Data dodania komentarza: 20.06.2025, 18:18Źródło komentarza: Biblioteka w wakacje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic