Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 9 maja 2024 20:49

Praca dla księgowego w SZPZOZ w Oleśnicy

Jest wolne stanowisko ds. płac.

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Oleśnicy zatrudni pracownika w Dziale Księgowości na stanowisku ds. płac.
Szczegółowe informacje na stronie https://szpzoz-olesnica.bip.gov.pl/ogloszenia/

OFERTA PRACY brzmi następująco:

Zatrudnimy pracownika w dziale księgowości na stanowisku ds. płac

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Oleśnicy

ul. Mikołaja Reja 10
56-400 Oleśnica
Dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie SZPZOZ w Oleśnicy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.30.

Zakres obowiązków

Naliczanie wypłat wynagrodzeń, odpraw, ekwiwalentów, nagród, ryczałtów i innych związanych z umowami o pracę, umowami zlecenie, umowami o dzieło i ZFŚS oraz sporządzanie list płac, przelewów i raportów;
Naliczanie zasiłków chorobowych, macierzyńskich, wychowawczych i rodzicielskich;
Dokonywanie potrąceń wypłat /podatek dochodowy, ZUS, kasa zapomogowo-pożyczkowa, pożyczka mieszkaniowa, potrącenia sądowe/ itp.;
Dokonywanie rozliczeń z Urzędami Skarbowymi w zakresie sporządzania deklaracji podatkowych i rozliczania miesięcznego i rocznego podatku dochodowego pracowników;
Dokonywanie rozliczeń z ZUS, sporządzanie deklaracji DRA i raportów imiennych pracowników RCX, RCA, RMUA;
Dokonywanie rozliczeń w zakresie PPK;
Sporządzanie naliczeń wynagrodzeń
Prowadzenie dokumentacji związanej z KZP
Współdziałanie z placówkami w zakresie uzgadniania danych finansowych do różnego rodzaju zestawień i sprawozdań na potrzeby GUS, AOTiM itp.
Prowadzenie analizy realizacji planu finansowego w zakresie płac i pochodnych.
Wymagania niezbędne:

Wykształcenie min. średnie o specjalności prawa pracy, kadry lub/i płace, rachunkowość lub ukończenie kursu kadrowo-płacowego potwierdzonego certyfikatem zawodowym specjalisty ds. płac
Pełnoletność, korzystanie z pełni praw publicznych oraz pełna zdolność do czynności prawnych;
Niekaralność;
Nieposzlakowana opinia;
Znajomość aktów prawnych: Kodeks Pracy t. j. Dz. U. 2023 r; Ustawa o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa t. j. Dz. U. z 2022 poz. 1732 ze zm.; Ustawa o ochronie danych osobowych t. j. z 2019 poz. 1781; Ustawa o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego niektórych pracowników zatrudnionych w podmiotach leczniczych t. j. z 2022r. poz. 2139; Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych t. j. z 2022 r. poz. 2647 ze zm.
Praktyczna znajomość prawa ubezpieczeń społecznych i zasad naliczania wynagrodzeń;
Obsługa komputera biegłość w obsłudze pakietu MS Office , zwłaszcza programu MS Exel, (obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie).
Mile widziane doświadczenie jako specjalista ds. płac w podmiocie leczniczym;
Umiejętności szczególne:

Znajomość zasad naliczania wynagrodzeń w jednostkach sektora finansów publicznych;
Znajomość programu ZUS PŁATNIK;
Znajomość programów płacowych;
Kompetencje zawodowe;
Identyfikacja z Pracodawcą;
Komunikatywność i współpraca;
Orientacja na klienta;
Radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych i ze stresem;
Sumienność;
Terminowość i zarządzanie czasem.
Umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy

Wymiar czasu pracy - pełen etat.
Praca stacjonarna.
Praca związana z bezpośrednim kontaktem z interesantami, w tym pracownikami obsługiwanych przychodni SZPZOZ w Oleśnicy, kontrahentami, pracownikami innych instytucji oraz podmiotów publicznych i prywatnych.
Stanowisko pracy zlokalizowane w siedzibie Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Oleśnicy, ul. Mikołaja Reja 10, 56-400 Oleśnica
Wymagane dokumenty

Curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej.

SZPZOZ zastrzega, że skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami".

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: XDTreść komentarza: Jest. KołacińskiData dodania komentarza: 09.05.2024, 19:11Źródło komentarza: Radny PiS o Eurowizji: Zboczenia i satanizmAutor komentarza: cypisekTreść komentarza: Panie radny Dawidzie. Co do tańca, to nie ma nic bardziej obrzydliwego, niż taniec Abba Ojcze wierchuszki PiS , w tym Beaty Kempy, na imprezie u Ojca Rydzyka. Taniec obłudników, aferzystów, pazerniaków i chciwców. Prawdopodobnie pańskie preferencje to disko polo, Zenek Martyniuk i umpa umpa do wódeczki . To się nazywa kultura niższa. Durny naród to kupi - to słowa waszego od trzech dni członka PiS Jacka Kurskiego.Data dodania komentarza: 09.05.2024, 15:24Źródło komentarza: Radny PiS o Eurowizji: Zboczenia i satanizmAutor komentarza: To jest choreTreść komentarza: Eurowizja lansuje swoją ideologię to widać, słychać i czućData dodania komentarza: 09.05.2024, 15:10Źródło komentarza: Radny PiS o Eurowizji: Zboczenia i satanizmAutor komentarza: M@~Treść komentarza: Ja wiem, że klikalność się liczy, ale stop making stupid people famous!Data dodania komentarza: 09.05.2024, 14:55Źródło komentarza: Radny PiS o Eurowizji: Zboczenia i satanizmAutor komentarza: .Treść komentarza: Jak się sprzedało za kiełbasę, pączki i baloniki, to teraz proszę nie płakać. To, co się dzieje, świadczy nie tyle o nich - co o nas. Jak się wybiera, to trzeba myśleć, kalkulować, rozmawiać. A nie - łapać się na tani populizm. Teraz "maszyna" ruszyła Trzeba zapamiętywać, notować, ważyć wszelkie ich sukcesy i porażki, wytykać " zamiatanie pod dywan", etc. I za 5 lat ponownie ruszyć, zagłosować w tym nieròwnym boju. O ile jeszcze będzie demokracja a nie dyktatura.Data dodania komentarza: 09.05.2024, 14:46Źródło komentarza: Efinowicz starostą, Bronś przewodniczącym /WIDEO/Autor komentarza: A.Treść komentarza: A stan księgozbioru w bibliotece oleśnickiej tragiczny. Zamiast organizować szopki może by tak zająć się tym czym biblioteka powinna się zajmować czyli udostępnianiem wartościowych książek?Data dodania komentarza: 09.05.2024, 14:27Źródło komentarza: O dobrostan bibliotekarza i czytelnika

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic