Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Debiut sali konferencyjnej

20.03.2014

wyświetleń: 1102

Debiut sali konferencyjnej

fot. Grzegorz Huk

Debiut sali konferencyjnej

fot. Grzegorz Huk

Oleśnica ma nową salę konferencyjną. Sala jest klimatyzowana, nowoczesna i funkcjonalna  ....

Czwartkowe spotkanie biznesowe dla przedsiębiorców było nieoficjalnym debiutem sali konferencyjnej Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Oleśnicy. Kompleksowy remont i przebudowa pomieszczeń na parterze biblioteki przyniosły pozytywny efekt. Wielofunkcyjna sala robi wrażenie zarówno pod względem estetycznym, jak i możliwości jej wykorzystania.

Jest naszpikowana elektroniką, urządzeniami multumedialnymi, co umożliwia m.in. prowadzenie wideokonferencji. W klimatyzowanej i świetnie nagłośnionej sali może przebywać jednocześnie 250 osób, a kilka sporych monitorów LCD daje możliwość dokładnego śledzenia tego, co dzieje się na niewielkiej scenie.

- Sala jest odpowiedzią na społeczne zapotrzebowanie, bowiem od wielu lat docierały do nas sygnały, że taki obiekt jest potrzebny. Zapraszam do korzystania z niego - powiedział obecny na konferencji burmistrz Jan Bronś, który oficjalne otwarcie sali zapowiedział na 18 kwietnia.
 


autor: (hag)powrót ›

Zobacz także

Nowej władzy manifest wiary

Infułat Władysław Ozimek powiedział: Władza jest od Boga, dana przez wybór ludzi..... ...

Nowy wiceburmistrz czy skarbnik?

Jakie zmiany personalne szykują się w Urzędzie Miasta Oleśnica i - szerzej - w całym samorządzie?...

ReklamaKomentarze (4)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com